XS
SM
MD
LG
XL
Biz Kimiz?

1984 yılında Mersin Anamur’da doğan Ferhat Mahmutoğlu ilkokul eğitimini Anamur’da tamamladı. Ortaokul ve lise öğrenimini ise Adana’da aldı. Sabancı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Ferhat Mahmutoğlu iş hayatına ise mezun olduktan kısa bir süre sonra Zorlu Holding’in mimarlarından biri olarak başladı. Bir süre burada çalıştıktan sonra kurumsal birçok firmada 10 yıl boyunca Görsel ve Mimarlık Departmanlarında yöneticilik yaparak mağazaların konsept tasarımlarına imza attı.  


Tasarım ve mimarlık sektöründeki çağdaş, yenilikçi ve klasik tarzı harmanlayarak yarattığı özgün stille fark yaratan Ferhat Mahmutoğlu kurumsal kariyerine kendi vizyonu ve hayallerinin ürünü olan tasarımları hayata geçirmek için veda etti ve Geco Mimarlığı kurdu. 2019 yılının ilk günlerinden beri kurduğu Geco Mimarlık ile Mahmutoğlu hayallerini, yenilikçi, çarpıcı, çağdaş ve fonksiyonel tasarım anlayışını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.  


 Ferhat Mahmutoğlu, çalıştığı her projede, tasarımdan uygulamaya dek tüm estetik sorumluluğu üstlenerek, üzerinde çalışılan projenin zamanında ve beklenen kalitede teslim edilebilmesi için ekibi bizzat yönlendirmekte ve tüm süreçleri yönetmektedir.

 Çalışmalarında, klasik tarzın vazgeçilmez öğelerini, modern ve teknik stillerle sentezleyen Mahmutoğlu, hem kendi stiline ve çizgisine sadık kalabilmeyi, hem de müşterisinin taleplerine göre ve kişilik özelliklerine uygun unsurları ortaya çıkarabilmeyi kusursuzca başarmayı hedefler. Tasarımlarında, simetrik ve keskin hatlı geometrik formların ağırlığını görmek mümkündür. Geleneksel ve moderni birleştirirken, mükemmel bir perspektif ve mekan duygusu yaratmayı da göz ardı etmeden hayalleri mutluluğa dönüştürüyor. 

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım